Містичні альпіністські сюжети на каналі Алмаатинскій журналістки і письменниці Галини Муленковой:

Геннадій Копійка:

(Президент Федерації альпінізму і скелелазіння Харківської області)

Невідомий голос наказав альпіністові зупинитися. Геннадій Копійка спускався в темряві з вершини К2 і міг пройти повз свого намету, але невидима сутність рятувала йому життя.

Рінат Хайбулліна:

У езотеричної літератури сказано: зустріч з астральним двійником обіцяє смерть.

Відомий альпініст Рінат Хайбулін 94-го зустрів на піку Перемоги астрального двійника, який сидів поруч з ним на схилі і давав слушні поради.

Напередодні Рінат зірвався, а на наступний день міг загинути двічі. Він зрозумів попередження, залишив альпінізм і живе донині.

Максим Прощенка:

Упав на Кавказі з великої висоти. Його врятувало лежаче на дні обриву дерево, удар прийшовся по дотичній. Довгий час він був у комі, розповідав, що бачив німецькі мотоцикли, чув гавкіт вівчарок, бачив фашистів. Можливо, побував в своєму минулому втіленні. Коли прийшов до тями, відчув чиюсь присутність і став просити пити. Травми були несумісні з життям, але Максим вижив. Напевно, ангел-хранитель весь цей час був поруч.

Денис Урубко:

Під час сходження на одну з вершин Тянь-Шаню альпініст Денис Урубко чув рев непальських труб і спостерігав білі кулі в нічному небі. Це дуже досвідчений альпініст, з величезним висотним досвідом. Разом з ним був його напарник Борис Дедешко, і він теж чув цю дивну музику. Через якийсь час, Денис піднявся на вершину Хан-Тенгрі, щоб переночувати на висоті 7000 м для акліматизації, і знову почув труби …

Сподобалась стаття?
Кожного тижня ми відправляємо цікаві статті на пошту нашим підписникам.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Автор

В Мандри

Залишити коментар