Куди поїхати в Україні на вихідні?

Відпочинок в Україні може бути не тільки дешевим, а ще й цікавим. Головне знати які місця варто відвідувати. В цій статті ми розкажемо вам куди краще поїхати на вихідні, щоб не збанкуртувати і зробити купу фотографій від яких друзі будуть в захваті.

Куди поїхати на вихідні в Карпати

Карпати — мальовничий регіон в Україні. Тут кожне місце варте того щоб його відвідали. Ми відібрали тільки найцікавіші і найгарніші місця. Впевнені, що тут вам обов’язково сподобається. Свій вікенд ви ще довго будете згадувати.

Замок Паланок

Замок Паланок

Замок Паланок

Замок Паланок розміщений в місті Мукачево. Це затишне закарпатське містечко де полюбляють відпочивати туристи. В місті цікава архітектура, багато музеїв та тиха атмосфера яка допоможе відпочити від насичених буднів.

Замок Паланок видно майже з будь якої точки міста. Він розташований на горі висотою 68 метрів. Перші згадки про цю будівлю датуються 11 століттям. Зараз там знаходиться історичний музей.

Місце знаходження: м. Мукачево, провулок Куруців.

Озеро Синевир

Озеро Синевир

Озеро Синевир

Озеро Синевир — це унікальне місце є дуже популярним серед туристів. Цікаво те, що воно постійно змінює свою форму. Побувавши тут ви не один раз почуєте легенду про нещасне кохання від місцевих, побачите красу карпатських гір. Це ще одне місце де можна чудово відпочити від бурхливих буднів

Що подивитись на Синевирі:

  • Національний природний парк “Синевир”;
  • Музей лісу та сплаву. Такого ви не побачите в жодному іншому місці;
  • “На Синевир трембіти кличуть” — фестиваль, що відбувається кожного року наприкінці літа.

Місце знаходження: Найкраще їхати на таксі, або автобусом від Воловця.

ОЗЕРО СИНЕВИР – Найкрасивіше озеро України

Водоспад Шипіт

Водоспад Шипіт

Водоспад Шипіт

Це один з найкрасивіших водоспадів в Україні. Він знаходиться неподалік села Пилипець. Плануючи поїздку до цього водоспаду рекомендуємо не обмежуватись тільки ним. Тут пролягає піший маршрут на полонину Боржава. З відти відкривається чудовий пейзаж карпатських гір. Починаючи в середини весни і до кінця осені там працюють колиби які пригощають туристів теплим чаєм та кавою.

Місце знаходження: с. Пилипець, Закарпатська область.

Кам’янецький водоспад

Кам’янецький водоспад

Кам’янецький водоспад

Вода падає з висоти шести метрів. Гуркіт цього водоспаду чути з даля. Ви точно не пропустите його. Хочемо зауважити, що Кам’янецький водоспад знаходиться на території природного парку “Сколівські Бескиди”. Прохід тут платний.

Найкращий час для відвідування водоспаду весною та раннім літом. В цей період річка повноводна і в цей період водоспад найбільше вражає своєю потужністю. Проте не варто зациклюватись на цьому. Приїжджати сюди варто в будь-яку пору року.

Місце знаходження: Львівська область, Сколівський район, Водоспад Камянка

Палац Шенборнів

Палац Шенборнів

Палац Шенборнів

Замок Берегвар — був романтичною резиденцією Шенборнів. Зараз тут знаходиться санаторій. В парку неподалік палацу знаходиться джерело з мінеральною водою. В середину будівлі швидше за все ви не потрапите, бо там санаторій, але вам ніхто на заборонить оглянути романтичну резиденцію ззовні та вмити обличчя в Джерелі Краси.

Палац працює з 9:00 до 17:00

Місце знаходження: Палац графів Шенборнів, Закарпатська область.

Куди поїхати на вихідні в Київській області

Якщо ви проживаєте в Києві то зовсім не обов’язково їхати кудись далеко. Ця область багата на цікаві місця в яких ви навряд бували. Давайте розглянемо разом ці маловідомі, але місця які варто відвідати.

Пещера Геонавт

Пещера Геонавт

Пещера Геонавт

Це найбільша в Київській області печера довжиною 60 метрів. Такий вид відпочинку підійде не для кожного, але якщо ви полюбляєте такий відпочинок то не варто вагатися. Печеру знайти не так просто. Вона знаходиться в селі Ходосівка.

Щоб вам було легше відшукати її ми лишаємо карту яка була зроблена тими хто тут вже бував:

Місце знаходження: село Ходосівка (30°31′39.92″E (30.527756) 50°15′20.16″N (50.255600))

Садиба Хоєцьких

Садиба Хоєцьких

Садиба Хоєцьких

Резиденція Хоєцьких знаходиться в селі Томашівка, що поруч з Фастовом. Описати цю будівлю не вийде жодними словами. Ви можете самі все бачити на фото, а ще краще відвідати її і все оцінити на власні очі.

Зараз тут розташовується Різоположенський монастир.

Місце знаходження: с. Томашівка, Фастівський район.

Затоплена церква

Затоплена церква

Затоплена церква

Церква, що стоїть на воді. Ця унікальна споруда знаходиться в Ржищеві. Одна з небагатьох, що вціліла після затоплення селища Гусинці. Це фантастично спостерігати за церквою, що височіє над водою.

До церкви регулярно організовують одноденні екскурсії. Більшість турів організовують з Києва. Вартість такого задоволення сягає 300-400 грн. з особи. В програмі туру не тільки відвідування церкви, а ще й інших пам’яток цього краю.

Якщо не хочете платити за екскурсію то самотужки можна дістатися маршрутками, що курсують від автостанції “Видубичі”, або автомобілем по трасі “Київ-Канів”.

Місце знаходження: Ржищів, Київська область

Підземний монастир

Підземний монастир

Підземний монастир

Підземний монастир знаходиться в селі Буда Київської області. В давнину на цьому місці був чоловічий печерний монастир. За даними істориків село Буда існувало вже в 1755 році. На сьогоднішній день в деяких печерах проводяться розкопки бо виявлені вони не так давно.

Місце знаходження: село Буда, Київська область.

Куди поїхати на вихідні в Черкаській області

Черкаська область багата на пам’ятники та мальовничі краєвиди. Тут навіть дерева мають свою особливу історію. Якщо ви ще не були, то ми радимо не відкладати цей візит в довгий ящик. Ви закохаєтесь в ці місця.

Дуб Максима Залізняка

Дуб Максима Залізняка

Дуб Максима Залізняка

Це один з найстаріших дубів в Україні. Точного віку не відомо. За різними оцінками експертів цьому дереву від 1000 до 1200 років. Дуб офіційно вважають найбільшим деревом в Україні. В Європі він входить в десятку найбільших дерев.

Місцеві розповідають, що в стовбур 6 разів вражала блискавка. Під ним відпочивали С. Наливайченко, Б. Хмельницький, Т. Шевченко. Назвали його в честь Максима Залізняка який очолив громадське повстання, що відбувалося в цьому районі.

Цей дуб вважають одним з символів Холодного Яру і українського козацтва.

Місце знаходження: Черкаська область, село Буда, ур. Кириківський яр

Замкова гора в Чигирині

Замкова гора в Чигирині

Замкова гора в Чигирині

Тут збереглися залишки фортеці Чигирина з козацьких часів. Фортеця була закладена в 16 столітті і слугувала як форпост Речі Посполитої. Після була козацькою фортецею. Кам’яна споруда, що мала достатньо башт і бастіонів. Її площа складалає 200 х 150 метрів.

Але вже у 19 столітті будівлю розібрали на будівельні матеріали. На замковій горі була облаштована каменоломня.

Біля гори знаходиться каплиця в якій поховані останки козаків.

Місце знаходження: місто Чигирин, вул. Замкова

Озеро Бучак, Бучак

Озеро Бучак, Бучак

Озеро Бучак, Бучак

Озеро виникло на місці котловану гідроакумуляторної станції. У 1987 році було поховано під товстим шаром бетону село Бучак. Разом з селом поховали цінні артефакти дохристиянських часів.

Через деякий час на цьому місці дивом з’явилося дуже гарне озеро з чистою водою. Глибина озера сягає близько 30 метрів. Ще цікаво те, що живиться воно не Дніпровською водою, а підземними джерелами.

Місце знаходження: Черкаська область, село Бучак

Садиба Даховських

Садиба Даховських

Садиба знаходиться в селищі Леськове. Площа цього комплексу сягає 89 га землі. В територію комплекса входить гребля з водосховищем, замок, сад та “Острів любові”.

Творцями маєтку є польські поміщики Даховські. Вони володіли цими землями з 1770 до 1917 року.

Місце знаходження: Черкаська область, село Леськове

Палац Шувалових

Палац Шувалових

Палац Шувалових

Палац створений в 1725 році. Він має форму французьких мисливських замків. Садибу оточує парк в англійському стилі. Зараз про це місце не знає велика кількість туристів. Тут особливо гарно в період “золотої осені”.

Якщо ви знаєте про цікаві місця які ми не згадали в цій статті розкажіть про це в коментарях. Не забудь поділитись з друзями.

Сподобалась стаття?
Кожного тижня ми відправляємо цікаві статті на пошту нашим підписникам.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Автор

В Мандри

Залишити коментар