Мета проекту

Україна є надзвичайно гарною і мальовничою. Ми хочемо розповісти вам про відомі і мало відомі місця, хочемо пробудити у вас бажання до подорожей. Насправді, за власним досвідом можемо сказати, що Україна ідеальна країні щоб подорожувати. На це є декілька причин:

  1. Тут дуже добрі і відзивчиві люди які завжди готові допомогти. В мандрівках може статись будь яка ситуація, але ми ще жодного разу не лишались без допомоги.
  2. Україна дешева країна для подорожей. У нас найнижчі ціни на квитки, готелі, оренду житла.
  3. Велика кількість гарних місць де є на, що подивитись. Останнім часом в Україну приїжджає все більше Європейців. Для них це дуже дешево, а дивитись тут справді є на що. У нашій країні великий потенціал туризму. Тільки його потрібно розвивати.
  4. Ви навряд чи лишитесь сам на сам з бідою. Як правило місцеві завжди готові допомогти. Головне стукати і вам відчинять

На сайті ми будемо розповідати про місця на які варто звернути особливу увагу. Наша основна мета ознайомити людей з тим чим славиться наша Країна. Ми будемо відкривати нові місця не тільки в Україні, а й за її межами.

Мандруйте разом з нами!

Сподобалась стаття?
Кожного тижня ми відправляємо цікаві статті на пошту нашим підписникам.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )