В цій статті ми поговоримо про серце Буковини — місто Чернівці. В місті є єдина пішохідна вулиця — Ольги Кобилянської. Це центральна вулиця міста, тут дуже полюбляють відпочивати як туристи так і місцеві жителі. Ця вулиця веде до міської ратуші.

Чернівці — куди піти

Чернівці — це місто вишуканої архітектури, наповнене власним і неповторним шармом. Це територія толерантності де здавна на маленькому клаптику землі вживалися представники різних культур, націй і релігій.

Чернівецька міська ратуша

Чернівецька міська ратуша

Чернівецька міська ратуша

Перед будівлею знаходиться невеличкий затишний сквер де кожен може сісти і відпочити. Якщо всі дороги світу ведуть до Риму, то усі вулички Чернівців ведуть до міської ратуші. Куди б ви не зайшли, як би не намагалися заблукати, все одно стежина приведе вас до головної споруди міста.

Ратуша — це сакральна будівля де б’ється не лише серце Чернівців, а всієї Буковини. Особливість Чернівецької ратуші полягає у тому, що на ній розміщено відразу два годинника. Рівно о 12 годині по полудню на балкончик під один із них на вежі виходить трубач і на всі чотири сторони світу лунає безсмертна мелодія про Марічку.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Це Хогвартс в Україні. Це щось неймовірне. Ми ходили територією університету і просто насолоджувалися тією красою. Це місце не хотілося покидати. Раніше тут була резиденція Буковинських митрополитів.

Коли ходиш коридорами цього університету, то складається таке враження, що зараз потрапиш в центральну залу, дадуть капелюх і відправлять на факультет Грифіндора.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича — це справжній храм науки. Споруда справляє настільки сильне враження, що зникають всі сумніви і здається, що це найбільш велична будівля нашої країни, і одна з найкрасивіших у всьому світі.

Коли дивишся на цей університет у голові з’являється безліч думок, які примушують пишатися, захоплюватися і милуватися ним.

Музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської

Музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської

Музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської

Чернівці — це територія театрального мистецтва. Тут функціонує кілька театрів, головний з який Музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської. Зародки театрального майстерства у місті почали з’являтися ще кілька століть тому, коли частину Буковини було включено до Габсбурзької монархії.

Також читайте: Ужгород — місто вина, сакури та мішаної культури

Також, Чернівці — це традиційно співоча частина України, яка подарувала світові кілька вічних пісень, та не одного видатного музиканта.

Чернівці — готель та хостел

Чернівці маленьке, тихе і компактне місце. Фактично з будь-якої точки міста легко добиратись до місця призначення. Ми розглянемо найкращі варіанти готелів.

Готелі

1. Готель “Ravioli”

Готель “Ravioli”

Готель “Ravioli”

Відвідувачі відмічають гарну звукоізоляцію, відзивчивий і ввічливий персонал, гарний ремонт в номерах та чистоту. Також, багатьом сподобалась кухня. Сніданки смачні та поживні. Дуже зручно зупинятись в готелі якщо ви їдете з Києва.

З мінусів це відсутність мінібару в номерах та відсутність послуги “бебісіттер” хоча в описі вона зазначена.

Ціна: 950 грн. за двумістний номер з одним ліжком.

Забронювати

2. Готель “Central Magnat Cinema”

Готель “Central Magnat Cinema”

Готель “Central Magnat Cinema”

Готель розміщений в центрі міста Чернівці. Відвідувачі відмічають різноманітні сніданки, добре та тепле відношення персоналу, чистоту в номерах, можливість переглядати фільми прямо в готелі. Це є його основною відмінністю серед інших пропозицій.

З недоліків це відсутність телефону в номері, відсутність безкоштовної води. Доводиться шукати магазин, або купувати завчасно.

Ціна: 1200 грн. за двумістний номер з одним ліжком.

Забронювати

3. Комплекс апартаментів “Чернівці”

Комплекс апартаментів “Чернівці”

Комплекс апартаментів “Чернівці”

До послуг відвідувачів тут є сауна з басейном з підігрівом, безкоштовний Wi-Fi та безкоштовна приватна парковка. Відвідувачі вважають це кращим варіантом за співвідношенням ціни та якості.

Інколи шумно в номері через те, що апартаменти знаходяться біля дороги. Інколи помітні збої в роботі Wi-Fi

Ціна: 600 грн за апартаменти для 3 дорослих.

Забронювати

Хостели

1. Лайк Хостел

Лайк Хостел

Лайк Хостел

Хостел знаходиться в центрі міста. Відвідувачі відмічають привітний та дружній персонал, гарне місцезнаходження хостела, чудове співвідношення ціни та якості. Окрім цього в номерах чисто та затишно.

Єдиний мінус хостела це те, що його складнувато знайти. Часто доводиться питати у місцевих.

Ціна: 145 грн. (загальний номер)

349 грн. (окремий номер)

Забронювати

2. Хостел&кафе «Сквер»

Хостел&кафе «Сквер»

Хостел&кафе «Сквер»

Дуже атмосферний хостел. За відгуками відвідувачів він є одним з кращих в Чернівцях. Для вас тут є кімната відпочинку з пуфіками, ліжка з новими матрацами, кухня де можна приготувати. Персонал хостелу завжди готовий допомогти.

З мінусів тільки погана звукоізоляція, але як правило це не сильно заважає.

Ціна: від 150 грн.

Забронювати

Чернівці — карта

Відео про відпочинок в Чернівцях

Сподобалась стаття?
Кожного тижня ми відправляємо цікаві статті на пошту нашим підписникам.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Автор

В Мандри

Залишити коментар