На вулиці літо, а це означає, що час міняти гуму. В сенсі взуття із важкого зимового на літнє — легке і зручне. Що може бути легше і зручніше за сандалі? Сьогодні мова піде про трекінгові сандалі Source Classic.

Ці сандалі чудово лягають на ногу, залишаються зручними як на сухому грунті, так і на вологому камінні. Як в міських джунглях, так і на гірських стежках. Всього за 20 років Source виріс від маленької торговельної марки до компанії з світовим ім’ям. Успіх ізраїльтян можна пояснити вузьким профілем спеціалізації.

Відразу радує те, що сандалі Source ви отримуєте не в звичайній картонній коробці, а у зручному, багаторазовому мішечку на блискавці. На відміну від багатьох інших сандалів Source Classic мають лаконічний доволі цивільний зовнішній вигляд, що значно розширює їхню сферу застосування.

Мішечок для сандалів Source

Підошва с сандалях Source Classic

Підошва — це найважливіше в трекінгових сандалях. В Source Classic вона досить жорстка і складається із трьох шарів. Поєднання гуми різних типів забезпечує відмінний контакт ноги з сандалем, хорошу амортизацію, а також довговічність та надійність щеплення з поверхнею.

Також читайте: Salewa ms fire tail — Чи коштують вони своїх грошей

Верхній шар підошви виготовлений з запатентованої гуми з мікропористою структурою A.R.T. 4™. Вона має спеціальне просочення, що запобігає появі неприємного запаху та залишає ноги сухими.

Середній шар виконаний із піни EVA. Вона забезпечує відмінну амортизацію.

Нижній шар виготовлений із зносостійкої, довговічної гуми A.R.T. 2™. Зелений маркер на підошві це не просто елемент дизайну. Це так званий маркер “Green Dot”. Виробник надає два роки гарантії на свої сандалі, або стільки скільки проживе “Green Dot”. Максимальний ресурс маркера — 4 роки при активному використанні.

Підошва сандалів Source

Стропи сандалей Source Classic

Стропи виготовлені із поліпропилену. Своїй міцністью він не поступається нейлону проте набагато швидше сохне. Для надійної фіксації ноги в сандалях використовується система X-Strap® Patent, яка складається з 6 незалежних точок фіксації. Завдяки своїй продуманості вона надійно підтримує гомілкостоп.

Завдяки п’ятковій системі сандалі легко можна перетворити на шльопанці, щоб знімати чи одягати їх не нагинаючись.

Трансформація в шльопанці

Загальні характеристики

Ще одним свідчення того, що Source піклується про споживача є наявність ідентифікаційного номера. Він знаходиться на передній стропі правого сандаля.

Вага сандалів всього 565 грамів при 42 розмірі. Широка кольорова гамма дозволяє вам підібрати саме свою пару сандалів. Випускаються як в чоловічому, так і в жіночому чи дитячому варіантах.

Висновок

Обравши ці сандалі ви на декілька років позбавляєте себе питання що ж взути. Вони підійдуть в якості змінного взуття в походах, для легких маршрутів, щоденного використання в місті чи просто для мандрів за край світу.

Дворічна гарантія, або “поки не стреться маркер” дає впевненість, що виробник дійсно піклується про вас.

Інформацію надали gorgany.com

Сподобалась стаття?
Кожного тижня ми відправляємо цікаві статті на пошту нашим підписникам.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Автор

В Мандри

1 Коментар

  • Чудові сандалі. Ношу вже два роки. Пережили болота, гори, міський асфальт та пересічну місцевість в українських степах. Швидко сохнуть, гарно фіксують стопу, не натирають мозолів. Всім рфекомендую!

Залишити коментар