Долина Нарцисів в Карпатах

Загалом в заповіднику 15 видів рослин які занесені до червоної книги. Ця долина вважається найбільшою в світі. Румунія та Балкани теж мають великі ділянки нарцисів, але вони приблизно на 78% менші за площею ніж Долина Нарцисів в Карпатах.

Карпатський біосферний заповідник “Долина Нарцисів” розташований неподалік від міста Хуст, Закарпатської області. Нарцис вважається дуже рідкісною і садовою рослиною, але в цьому місці вони ростуть в полі площею 170 га.

З кожним роком тут все більшає туристів. Про долину дізнаються не тільки в Україні, але і закордоном. Факт припливу туристів позитивно впливає на економічний розвиток регіону, але місцеві скаржаться, що нарцисів поменшало. Раніше аромати квітів було чути в сусідніх селах, а зараз потрібно підходити в притул.

Цвітіння нарцисів в Закарпатській області має таку саму особливість як цвітіння тюльпанів в Голандії. Нам потрібно розвивати цей напрямок і прийде час коли до нас приїжджатимуть тисячі туристів з різних країн світу.  

Також читайте: Куди поїхати на 8 березня: 7 ідей від мандрівників

Долина Нарцисів — коли цвітуть рідкісні квіти

долина нарцисів коли цвітуть

Цвітіння нарцисів починається наприкінці квітня і триває до середини травня. Але щоб насолодитися всією красою долини потрібно потрапити в пік цвітіння. Для того щоб не проґавити цей момент радимо дзвонити по цим телефонам +38 (067) 300-66-00, +38(067) 310-35-16. Ви дізнаєтесь в якому стані квіти і коли краще приїхати.

Важливо: Цікавитись потрібно починати з середини квітня. Кожного року Нарциси розквітають в різний період.

Звертаємось до кожного хто має намір відвідати цю долину. З кожним роком популяція нарцисів зменшується. Екологи пов’язують з поступовою зміною клімату. Не варто рвати квіти, або топтати ногами. Пам’ятайте, що другого такого місця не в світі існує. За одну зірвану, або зіпсовану квітку вас оштрафують на 15$.

Долина Нарцисів як доїхати

долина нарцисів як доїхати

Щоб потрапити до Долини Нарцисів вам потрібно добратись до міста Хуст. З відти регулярно їздять маршрутки до селища Кіреші де і розташована сама долина.

Якщо ви їдете своїм автомобілем, то тримайте GPS координати 48.1838889, 23.356666700000005

Фото долини Нарцисів

Відео про долину Нарцисів

Сподобалась стаття?
Кожного тижня ми відправляємо цікаві статті на пошту нашим підписникам.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Загрузка...

Автор

В Мандри

Залишити коментар