Під час мандрівок одним з найважливішим питанням є вода. Кожен турист знає, що в спекотну погоду на одну людину потрібно не менше трьох літрів води на добу. В холодну пору ця цифра трохи менша. Гідратор є чудовим рішенням!

Сьогодні на огляді гідратор компанії Source, а саме питна система Source Widepac об’ємом три літри.

Це одна з найпопулярніших моделей цього бренду, і, напевно, серед інших теж непогано виділяється, чому скоро дізнаємося.У гідратор, зазвичай, важливо те, як він себе веде з водою, і наскільки легкий у використанні, І це його найсильніші сторони.

Гідратор зроблений з використанням технологій, запатентованих компанією Source.

SOURCE WIDEPAC

Технології

Технологія «Glass-Like ™ Film Technology», робить внутрішні стінки гідратора дуже слизькими, істотно ускладнює появу бактеріального нальоту на внутрішній поверхні ємкості. Гідратор має спеціальну багатошарову плівку всередині, яка слизька як скло, і має в 10 разів більш слизьку поверхню, ніж поверхні поліетилену, отриманих стандартним способом і очищається від забруднень в рази легше.Технологія «Taste-Free ™ System» забезпечує збереження природного смаку напою без будь-якого стороннього присмаку, навіть при тривалому зберіганні. Стороннього смаку не буде як в перший день, так і через тиждень, при цьому всьому, вода може зберігатися довго без утворення бактерій.

Проте, періодично питну систему все ж потрібно чистити спеціальною щіткою.

Тепер про юзабіліті гідратора. Спеціальна система «Wideslide ™» забезпечує легкий доступ всередину гідратора при відкритті для подальшого наповнення або миття, можна спокійно помити рукою без труднощів. А при закритті він забезпечує повну герметичність.

SOURCE WIDEPAC

Відмінність від інших питних систем

А клапан через який ви п’єте, може повертатися, оснащений м’яким загубником, і має високу швидкість подачі рідини в будь-якому положенні, а також самозапорний механізм, щоб уникнути проливання води.

Водопровідна магістраль легко відстібається, і, тим самим, дозволяє легше користуватися системою, наприклад, коли потрібно дістати лише одну ємність з водою, а трубочку залишити пристібнутою до рюкзака.Також приємним бонусом є мала вага системи (125 грам в версії 3 літри), і наявність пильовика на загубнику, чим не оснащено більшість конкуруючих систем.

Гідратор без проблем поміщається в рюкзак, і дуже зручний у використанні, будь то їзда на велосипеді або похід в гори. Приємно також те, що деякі деталі гідратора можна змінити при необхідності, наприклад: ковзний затиск або клапан соску. Використовуючи гідракор взимку, при заняттях зимовими видами спорту, до нього можна додатково придбати чохол для гідратора і трубки, що дозволить воді довше тримати необхідну температуру, і не замерзати в трубці, наприклад.SOURCE WIDEPAC

Висновок

Наостанок скажу, що після використання гідратора протягом майже року, не було помічено жодного мінуса! Хіба що крім одного — ціни, але за таку якість грошей було не шкода.

Купуйте якісні продукти, особливо якщо справа стосується води, вода — це життя!

Будемо дуже вдячні якщо в коментарях розкажете про свій досвід користування питними системами. Нам справді важлива ваша думка.

ВІДЕО: ОГЛЯД: ГІДРАТОР SOURCE WIDEPAC — Більше року використання

Сподобалась стаття?
Кожного тижня ми відправляємо цікаві статті на пошту нашим підписникам.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Загрузка...

Автор

В Мандри

1 Коментар

Залишити коментар